Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Usunełam poprzedni post, ponieważ był ordynarny w treści i obraźliwy dla przedmówcy. Nauczcie się wypowiadać z kulturą, to nie będę nic usuwać!! 
Jakieś konkretne pieniądze z tego są ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakieś konkretne pieniądze z tego są ?
  Czy rozumiesz znaczenie słowa "społeczny"?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usunełam poprzedni post, ponieważ był ordynarny w treści i obraźliwy dla przedmówcy. Nauczcie się wypowiadać z kulturą, to nie będę nic usuwać!! 
 
Usunełam poprzedni post, ponieważ był ordynarny w treści i obraźliwy dla przedmówcy. Nauczcie się wypowiadać z kulturą, to nie będę nic usuwać!! 
w żaden sposób nie był ani "ordynarny ani obraźliwy" był po prostu prawdziwy. Co najwyżej obraźliwa była odpowiedź tego przedmówcy który nazwał mnie idiotą, na to zostało odpisane że świadczy to o jego intelekcie. Z tego co widzę na forum są rzeczy znacznie bardziej "gorszące" ale chwalą policję więc jest ok. p.s.dużo pewnie nie płacą ale zawsze jednak coś ;) Podsumowując: DZIENNIK ŻENADA NA SMYCZY LOKALNEJ WŁADZY (a odpowiedź pani moderator kompromituje jeszcze bardziej hehe)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OK przywracam post. Nie wiem czy dobrze robię, ale niech Wam bedzie. W dalszym ciagu twierdze, ze jest poniżej pewnego poziomu, którego bym sobie na tym forum życzyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja zawsze wygra frajery jebane a wiecej popelniaja przestepstw niz normalni ludzie !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach gdzie są te chłopy?   Onegdaj w kozim grodzie na ruchliwej lubartowskiej ulicy, za dnia białego herszta policji chuligani dotkliwie zleli, tam ze świecą szukaj dżentelmena i nieskalanej dziewicy, zatem do pilnowania ładu czerstwych chłopaków wzięli, trudno się dziwić chłopaki prą do miasta wrażeń chciwi, odłogiem kultura leży, a wieś pustką świeci i starzyzną trąci, z gadżetami przy pasach strojnie chadzają jak rycerze tkliwi, chuliganom jakby nie było respekcik spokój w głowie mąci, chociaż dobrze wiedzą, że policjant nie może używać do woli pały, niemniej zaprzestali na żywca drzeć torebki kobietkom zagonionym, a i policjanty w zetknięciu z przechodniami trochę się ucywilizowały, i nikt tak dokładnie nie wie, kto kim ma być w tym wieku szalonym, z wejściem do unii europejskiej rynek obca żywność zaleje, głód przy braku widoku na pracę Polakowi dobrze są znane, gdy naród mało uczciwy, przeto przestępstwo powszednieje, co będzie wiem, gdy wy mówicie iż wyroki Boże są niezbadane, dobrze by tobie było narodzie oręż przekuć na lemiesze, miast respekciku w swej dłoni, lepiej ci dzierżyć kosisko, gdy o rolę zadbasz, będzie to ku ogółu głodnych uciesze, może z sioła dalej ci będzie, ale z naturą do Boga blisko.   napisane na długo przed wejściem do Uni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 13 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...